Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka

Mikko Ahola

Lehtori, kone- ja tuotantotekniikka Ammattiopisto Tavastia Mikko.Ahola@kktavastia.fi +358504521123 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Jouni Asikainen

Lehtori, autoala Ammattiopisto Tavastia Jouni.Asikainen@kktavastia.fi +358504715876 Hattelmalantie 8, D-rakennus

Markku Eertola

Lehtori, teollinen pintakäsittely Ammattiopisto Tavastia Markku.Eertola@kktavastia.fi +358503439568 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Jonna Feldmann

Ammatillinen ohjaaja, autoala Ammattiopisto Tavastia Jonna.Feldmann@kktavastia.fi +358505976976 Hattelmalantie 8, D-rakennus

Janne Hakala

Lehtori, varastoala Ammattiopisto Tavastia, Keskusvarasto Janne.Hakala@kktavastia.fi +358504778143 Koljalantie 7, Turenki

Matti Hirvonen

Lehtori, logistiikka Ammattiopisto Tavastia Matti.Hirvonen@kktavastia.fi +358504522218 Koljalantie 7, Turenki

Arska Kallio

Lehtori, logistiikka Ammattiopisto Tavastia Arska.Kallio@kktavastia.fi +358505609326 Koljalantie 7, Turenki

Kari Kangas

Liikenneopettaja Ammattiopisto Tavastia Kari.Kangas@kktavastia.fi +358504686089 Koljalantie 7, Turenki

Tommi Kettunen

Lehtori, autoala Ammattiopisto Tavastia Tommi.Kettunen@kktavastia.fi +358504617638 Hattelmalantie 8, D-rakennus

Jarmo Koskela

Lehtori, kone- ja tuotantotekniikka Ammattiopisto Tavastia Jarmo.Koskela@kktavastia.fi +358504640276 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Kimmo Kuisma

Lehtori, kone- ja tuotantotekniikka AmmattiopistoTavastia Kimmo.Kuisma@kktavastia.fi +358504437975 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Alex Kuvaja

Ammatillinen ohjaaja Ammattiopisto Tavastia Alex.Kuvaja@kktavastia.fi +358504705978 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Jussi Kärkkäinen

Lehtori, autoala Ammattiopisto Tavastia Jussi.Karkkainen@kktavastia.fi +358503824384 Hattelmalantie 8, D-rakennus

Markku Könnölä

Lehtori, logistiikka Ammattiopisto Tavastia Markku.Konnola@kktavastia.fi +358505848070 Koljalantie 7, Turenki

Terhi Lahti

Kouluttaja, KiltaPro yrityskoulutus Ammattiopisto Tavastia Terhi.Lahti@kktavastia.fi +358505662548 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Marika Laine

Opettaja, teollinen pintakäsittely Ammattiopisto Tavastia Marika.Laine@kktavastia.fi +358504400495 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Jorma Lakso

Lehtori, autoala Ammattiopisto Tavastia Jorma.Lakso@kktavastia.fi +358504400851 Hattelmalantie 8, D-rakennus

Ari-Pekka Lassila

Lehtori, logistiikka Ammattiopisto Tavastia Ari-Pekka.Lassila@kktavastia.fi +358505504021 Koljalantie 7, Turenki

Emmi Mansikkala

Ammatillinen ohjaaja, pintakäsittely Ammattiopisto Tavastia Emmi.Mansikkala@kktavastia.fi +358505924080 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Kalle Mattila

Lehtori, logistiikka Ammattiopisto Tavastia Kalle.Mattila@kktavastia.fi +358504400533 Koljalantie 7, Turenki

Ari Mikkola

Ammatillinen ohjaaja, kone- ja tuotantotekniikka Ammattiopisto Tavastia Ari.Mikkola@kktavastia.fi +358504777934 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Aki Mylly

Ammatillinen ohjaaja, kone- ja tuotantotekniikka Ammattiopisto Tavastia Aki.Mylly@kktavastia.fi +358504400488 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Harri Nieminen

Lehtori, kone- ja tuotantotekniikka Ammattiopisto Tavastia Harri.Nieminen@kktavastia.fi +358505533566 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Teemu Nurmi

Lehtori, autoala Ammattiopisto Tavastia Teemu.Nurmi@kktavastia.fi +358504723543 Hattelmalantie 8, D-rakennus

Mia Parkkari

Ammatillinen ohjaaja, varastoala Ammattiopisto Tavastia Mia.Parkkari@kktavastia.fi +358504794677 Koljalantie 7, Turenki

Kaapo Pietinen

Ammatillinen ohjaaja, logistiikka Ammattiopisto Tavastia Kaapo.Pietinen@kktavastia.fi +358504662409 Koljalantie 7, Turenki

Petri Pohjola

Kouluttaja, KiltaPro yrityskoulutus Ammattiopisto Tavastia Petri.Pohjola@kktavastia.fi +358504778495 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Dalbir Ram

Ammatillinen ohjaaja, kone- ja tuotantotekniikka Ammattiopisto Tavastia dalbir.ram@kktavastia.fi +358504615662 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Jarkko Saari

Lehtori, logistiikka Ammattiopisto Tavastia Jarkko.Saari@kktavastia.fi +358504750827 Koljalantie 7, Turenki

Saara Salmi

Opettaja, pintakäsittely Ammattiopisto Tavastia Saara.Salmi@kktavastia.fi +358504778383 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Olli Seppälä

Lehtori, logistiikka Ammattiopisto Tavastia Olli.Seppala@kktavastia.fi +358504400548 Koljalantie 7, Turenki

Timo Silvennoinen

Ammatillinen ohjaaja Ammattiopisto Tavastia Timo.Silvennoinen@kktavastia.fi +358504738077

Ville Suominen

Opettaja, autoala Ammattiopisto Tavastia Ville.Suominen@kktavastia.fi +358503494693 Hattelmalantie 8, D-rakennus

Anna-Maija Talonen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Anna-Maija.Talonen@kktavastia.fi +358504400409 Hattelmalantie 8

Tanja Törnqvist

Kouluttaja, KiltaPro yrityskoulutus Ammattiopisto Tavastia Tanja.Tornqvist@kktavastia.fi +358504786046 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Teemu Vepsäläinen

Koulutuspäällikkö Ammattiopisto Tavastia Teemu.Vepsalainen@kktavastia.fi +358505504068 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Kari Vesaluoma

Lehtori, kone- ja tuotantotekniikka Ammattiopisto Tavastia Kari.Vesaluoma@kktavastia.fi +358504437974 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Sade Vuori

Koulutuskoordinaattori, pintakäsittelyala Ammattiopisto Tavastia Sade.Vuori@kktavastia.fi +358469217350 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Jari Välkkynen

Kouluttaja, KiltaPro yrityskoulutus Ammattiopisto Tavastia Jari.Valkkynen@kktavastia.fi +358504391380 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Jukka Väätäinen

Lehtori, kone- ja tuotantotekniikka Ammattiopisto Tavastia Jukka.Vaatainen@kktavastia.fi +358505504054 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Hanna-Reeta Ylén

Ammatillinen ohjaaja Ammattiopisto Tavastia Hanna-Reeta.Ylen@kktavastia.fi +358503036608 Hattelmalantie 8, E-rakennus