Opiskelijapalvelut

Sini Anttila

Nuoriso-ohjaaja Opiskelijapalvelut Sini.Anttila@kktavastia.fi +358504643624 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Sanna Anttonen

Terveydenhoitaja, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut Sanna.Anttonen@kktavastia.fi +358469205128 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Kaisa Arola

Terveydenhoitaja, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut Kaisa.Arola@kktavastia.fi +358505533401 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Tia Ekholm

Opinto-ohjaaja Ammattiopisto Tavastia Tia.Ekholm@kktavastia.fi +358503382128 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Anu Halinen

Terveydenhoitaja, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut anu.halinen@kktavastia.fi +358503824579 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Erika Hämäläinen

Opiskeluhuollon psykologi, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut, Hämeenlinnan lyseon lukio erika.hamalainen@kktavastia.fi Hattelmalantie 8, S-rakennus

Eerika Ketonen

Koulukuraattori, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut Eerika.Ketonen@kktavastia.fi +358504400482 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Päivi Kortesniemi

Opiskelijapalvelupäällikkö Opiskelijapalvelut Paivi.Kortesniemi@kktavastia.fi +358505957138 Hattelmalantie 8

Janne Kuisma

Nuoriso-ohjaaja Opiskelijapalvelut Janne.Kuisma@kktavastia.fi +358505533570 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Anni Kuusinen

Terveydenhoitaja, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut Anni.Kuusinen@kktavastia.fi Hattelmalantie 8, S-rakennus

Veli-Pekka Körkkö

Opinto-ohjaaja Opiskelijapalvelut Veli-Pekka.Korkko@kktavastia.fi +358504086573 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Sirpa Lahtinen

Terveydenhoitaja, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut Sirpa.Lahtinen@kktavastia.fi +358505531895 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Marika Loikkanen

Opinto-ohjaaja Opiskelijapalvelut Marika.Loikkanen@kktavastia.fi +358503297790 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Päivi Markoff-Takala

Asuntolaohjaaja Opiskelijapalvelut Paivi.Markoff-Takala@kktavastia.fi +358405821721 Hattelmalantie 25, P-rakennus

Tavastia Ohjauspiste

Opinto-ohjaus Opiskelijapalvelut ohjauspiste@kktavastia.fi +35836581500 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Hannele Pajuoja

Opinto-ohjaaja Opiskelijapalvelut Hannele.Pajuoja@kktavastia.fi +358469236780 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Pirjetta Pakanen

Vastaava koulukuraattori, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut Pirjetta.Pakanen@kktavastia.fi +358504391382 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Maarit Rahkola

Opinto-ohjaaja Opiskelijapalvelut maarit.rahkola@kktavastia.fi +358505882530 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Anni Rahkonen

Uravalmentaja Opiskelijapalvelut Anni.Rahkonen@kktavastia.fi +358504641325 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Marko Salakari

Opinto-ohjaaja Opiskelijapalvelut Marko.Salakari@kktavastia.fi +358504391384 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Piritta Salo

Koulukuraattori Opiskelijapalvelut, Kaurialan lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio Piritta.Salo@kktavastia.fi +358509110941 Erottajakatu 5 | Hattelmalantie 6, G-rakennus

Virpi Seppälä

Opiskeluhuollon psykologi, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut, Hämeenlinnan lyseon lukio, Kaurialan lukio, Virpi.Seppala@kktavastia.fi Hattelmalantie 8, S-rakennus

Piia Sinisalo

Opiskelijahallintokoordinaattori Opiskelijapalvelut piia.sinisalo@kktavastia.fi +358505240418 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Asuntolan Toimisto

Opiskelijapalvelut Asuntolan.Toimisto@kktavastia.fi +358504400920 Kauratie 2, 13100 Hämeenlinna

Tiina Tonteri

Psykiatrinen sairaanhoitaja, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut Tiina.Tonteri@kktavastia.fi Hattelmalantie 8, S-rakennus

Taru Vierimaa

Uraohjaaja Opiskelijapalvelut Taru.Vierimaa@kktavastia.fi +358407229182 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Helena Vitie-Hampunen

Vastaava asuntolaohjaaja Opiskelijapalvelut Helena.Vitie-Hampunen@kktavastia.fi +358505848071 Hattelmalantie 25, P-rakennus

Janne Väinölä

Koulukuraattori, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut Janne.Vainola@kktavastia.fi +358505533563 Hattelmalantie 8, S-rakennus