Hallinto

Päivi Aaltonen

Toimistopäällikkö, johdon sihteeri Tavastia Koulutus Oy, Hallinto Paivi.Aaltonen@kktavastia.fi +358504400846 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Tiina Alhainen

Monikulttuurisuuskoordinaattori Hallinto Tiina.Alhainen@kktavastia.fi +358504347008 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Rauno Argillander

Koulutuspäällikkö, tiedolla johtaminen Hallinto Rauno.Argillander@kktavastia.fi +358504347001 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Jouni Haajanen

Kuntayhtymän johtaja Hallinto jouni.haajanen@kktavastia.fi +358400505388 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Saija Hieta

Henkilöstön kehittäjä Hallinto Saija.Hieta@kktavastia.fi +358504400459 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Tuula Immonen

Palkkapalveluvastaava Hallinto Tuula.Immonen@kktavastia.fi +358504400937 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Riikka Ingström

Laskentapäällikkö Hallinto Riikka.Ingstrom@kktavastia.fi +358500748468 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Elina Jalli

Oppimisen tuen koordinaattori Hallinto Elina.Jalli@kktavastia.fi +358504437978 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Anu Konkarikoski

Kehittämiskoordinaattori Hallinto Anu.Konkarikoski@kktavastia.fi +358505504064 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Sinikka Koskiluoto

Työelämäkoordinaattori Hallinto Sinikka.Koskiluoto@kktavastia.fi +358505993160 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Heini Kujala

Rehtori Ammattiopisto Tavastia, Hallinto Heini.Kujala@kktavastia.fi +358400731299 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Iiris Kurvinen

Projektisihteeri Hallinto Iiris.Kurvinen@kktavastia.fi +358504400452 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Kirsti Laihanen

Henkilöstösihteeri Hallinto Kirsti.Laihanen@kktavastia.fi +358503443646 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Tarja Lamberg

Taloussihteeri Hallinto Tarja.Lamberg@kktavastia.fi +358504400939 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Päivi Lauronen

Opettaja, projektipäällikkö, INTO2 -hanke Hallinto Paivi.Lauronen@kktavastia.fi +358504400929 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Riikka Lehto

Koulutuspäällikkö, tiedolla johtaminen Hallinto Riikka.Lehto@kktavastia.fi +358504737323 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Reijo Lehtonen

Talousjohtaja Hallinto Reijo.Lehtonen@kktavastia.fi +358504437943 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Riitta Levoniemi

Projektisihteeri Hallinto riitta.levoniemi@kktavastia.fi +358504400942 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Tomi Lindsten

Projektiasiantuntija, Työtä riittää-hanke | Taitopaja-hanke Hallinto Tomi.Lindsten@kktavastia.fi +358504777579 Hattelmalantie 8

Mirkka Mikkonen

Henkilöstösihteeri Hallinto Mirkka.Mikkonen@kktavastia.fi +358504337366 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Leena Puumalainen

Projektipäällikkö, Kokka kohti Kanta-Hämettä ESR-hanke Ammattiopisto Tavastia Leena.Puumalainen@kktavastia.fi +358505970515 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Marko Riikkula

Omavalmentaja-projektityöntekijä Hallinto Marko.Riikkula@kktavastia.fi +358505258055 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Sirpa Rintala

Lehtori, projektityöntekijä, Puhki-hanke ESR | Perusta-hanke ESR Hallinto Sirpa.Rintala@kktavastia.fi +358408251755 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Arto Ruhala

Kehitysjohtaja Hallinto Arto.Ruhala@kktavastia.fi +358505533564 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Emma Saaranen

Hakevan toiminnan kehittäjä Hallinto Emma.Saaranen@kktavastia.fi +358503221641

Anne Talvitie

Projektiasiantuntija Hallinto Anne.Talvitie@kktavastia.fi

Anu Toikka

Henkilöstösihteeri Hallinto Anu.Toikka@kktavastia.fi +358503848646 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Laura Valkeapää

Henkilöstöjohtaja Hallinto Laura.Valkeapaa@kktavastia.fi +358505852021 Hattelmalantie 8, A-rakennus | Hattelmalantie 6, G-rakennus