Hallinto

Päivi Aaltonen

Toimistopäällikkö, johdon sihteeri Tavastia Koulutus Oy, Hallinto Paivi.Aaltonen@kktavastia.fi +358504400846 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Tiina Alhainen

Monikulttuurisuuskoordinaattori Hallinto Tiina.Alhainen@kktavastia.fi +358504347008 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Mervi Alho

Ohjaaja Hallinto Mervi.Alho@kktavastia.fi

Jouni Haajanen

Kuntayhtymän johtaja Hallinto jouni.haajanen@kktavastia.fi +358400505388 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Saija Hieta

Henkilöstön kehittäjä Hallinto Saija.Hieta@kktavastia.fi +358504400459 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Tuula Immonen

Palkkapalveluvastaava Hallinto Tuula.Immonen@kktavastia.fi +358504400937 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Riikka Ingström

Laskentapäällikkö Hallinto Riikka.Ingstrom@kktavastia.fi +358500748468 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Elina Jalli

Oppimisen tuen koordinaattori Hallinto Elina.Jalli@kktavastia.fi +358504437978 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Anna Karhumaa

Ohjaaja Hallinto Anna.Karhumaa@kktavastia.fi

Olli Kartano

Projektipäällikkö Hallinto Olli.Kartano@kktavastia.fi

Sonja Karttunen

Ohjaaja Hallinto Sonja.Karttunen@kktavastia.fi

Anu Konkarikoski

Kehittämiskoordinaattori Hallinto Anu.Konkarikoski@kktavastia.fi +358505504064 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Sinikka Koskiluoto

Työelämäkoordinaattori Hallinto Sinikka.Koskiluoto@kktavastia.fi +358505993160 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Heini Kujala

Rehtori Ammattiopisto Tavastia, Hallinto Heini.Kujala@kktavastia.fi +358400731299 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Annika Kuparinen

Uraohjaaja Hallinto Annika.Kuparinen@kktavastia.fi

Sari Kuronen

Henkilöstö- ja taloussihteeri Hallinto Sari.Kuronen@kktavastia.fi +358504392685

Iiris Kurvinen

Projektisihteeri Hallinto Iiris.Kurvinen@kktavastia.fi +358504400452 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Kirsti Laihanen

Henkilöstösihteeri Hallinto Kirsti.Laihanen@kktavastia.fi +358503443646 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Tarja Lamberg

Taloussihteeri Hallinto Tarja.Lamberg@kktavastia.fi +358504400939 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Päivi Lauronen

Opettaja, projektipäällikkö, INTO2 -hanke Hallinto Paivi.Lauronen@kktavastia.fi +358504400929 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Riikka Lehto

Koulutuspäällikkö, ohjauspalvelut ja tiedolla johtaminen Hallinto Riikka.Lehto@kktavastia.fi +358504737323 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Reijo Lehtonen

Talousjohtaja Hallinto Reijo.Lehtonen@kktavastia.fi +358504437943 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Riitta Levoniemi

Projektisihteeri Hallinto riitta.levoniemi@kktavastia.fi +358504400942 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Juha Liedes

Toiminnanjohtaja Hallinto Juha.Liedes@kktavastia.fi

Tomi Lindsten

Projektiasiantuntija, Työtä riittää-hanke | Taitopaja-hanke Hallinto Tomi.Lindsten@kktavastia.fi +358504777579 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Niko Mantere

Ohjaaja Hallinto Niko.Mantere@kktavastia.fi

Tiia Mäkinen

Uraohjaaja Hallinto Tiia.Makinen@kktavastia.fi +358504097714

Jonne Nurminen

Ohjaaja Hallinto Jonne.Nurminen@kktavastia.fi

Juha-Matti Pitkänen

Ohjaaja Hallinto Juha-Matti.Pitkanen@kktavastia.fi

Jari Poukka

Turvallisuuspäällikkö, tietosuojavastaava Hallinto Jari.Poukka@kktavastia.fi +358503480293 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Jenna Puputti

Ohjaaja Hallinto Jenna.Puputti@kktavastia.fi

Leena Puumalainen

Projektipäällikkö, Kokka kohti Kanta-Hämettä ESR-hanke Ammattiopisto Tavastia Leena.Puumalainen@kktavastia.fi +358505970515 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Minna Rantanen

Ohjaaja Hallinto Minna.Rantanen@kktavastia.fi

Marko Riikkula

Omavalmentaja-projektityöntekijä Hallinto Marko.Riikkula@kktavastia.fi +358505258055 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Sirpa Rintala

Lehtori, projektityöntekijä, Puhki-hanke ESR | Perusta-hanke ESR Hallinto Sirpa.Rintala@kktavastia.fi +358408251755 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Arto Ruhala

Kehitysjohtaja Hallinto Arto.Ruhala@kktavastia.fi +358505533564 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Anu Saarinen

Hankekoordinaattori Hallinto Anu.Saarinen@kktavastia.fi

Anne Talvitie

Projektiasiantuntija Hallinto Anne.Talvitie@kktavastia.fi

Tuuli Tiainen

Varhaiskasvatuksen kehittäjä Hallinto Tuuli.Tiainen@kktavastia.fi

Joona Tihekari

Ohjaaja Hallinto Joona.Tihekari@kktavastia.fi

Anu Toikka

Henkilöstösihteeri Hallinto Anu.Toikka@kktavastia.fi +358503848646 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Minna Tuominen

Uraohjaaja Hallinto Minna.Tuominen@kktavastia.fi

Aleksi Tuominen

Ohjaaja Hallinto Aleksi.Tuominen@kktavastia.fi

Sari Uusitalo

Toimistosihteeri Hallinto Sari.Uusitalo@kktavastia.fi

Laura Valkeapää

Henkilöstöjohtaja Hallinto Laura.Valkeapaa@kktavastia.fi +358505852021 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Maria Vallinheimo

Ohjaaja Hallinto Maria.Vallinheimo@kktavastia.fi

Otto Ventelä

Liikuntavastaava Hallinto Otto.Ventela@kktavastia.fi

Sirpa Virtanen

Ohjaaja Hallinto Sirpa.Virtanen@kktavastia.fi