Yhteystiedot: Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma

Bottas Outi opettaja, Valma -koulutus Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Outi.Bottas@kktavastia.fi +358 50 5504023 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Ervasti-Saksala Pirjo opettaja, kudonta Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Pirjo.Ervasti-Saksala@kktavastia.fi +358 50 4400868 Hattelmalantie 8, B-rakennus
Huhtapelto Susanna opettaja, hius ja kauneudenhoito Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Susanna.Huhtapelto@kktavastia.fi +358 50 4400861 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Hulkkonen Sara opettaja, lasiala Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Sara.Hulkkonen@kktavastia.fi +358 50 5504075 Pruukinraitti, 31160 Nuutajärvi
Juola Virve opettaja, verhoilu Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Virve.Juola@kktavastia.fi +358 50 4400485 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Kinnunen Marika opettaja, lasiala Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Marika.Kinnunen@kktavastia.fi +358 50 5504076 Pruukinraitti, 31160 Nuutajärvi
Kurki Sirpa lehtori, erityisopettaja, Valma -koulutus (MAO) Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Sirpa.Kurki@kktavastia.fi +358 50 4400899 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Leminen Minna koulutuspäällikkö Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Minna.Leminen@kktavastia.fi +358 50 5001377 Hattelmalantie 8, B-rakennus
Leskinen Tuula lehtori, hius- ja kauneudenhoito Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Tuula.Leskinen@kktavastia.fi +358 50 3362463 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Malinen Päivi lehtori, vaatetus- ja sisustusompelu Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Paivi.Malinen@kktavastia.fi +358 50 4400870 Hattelmalantie 8, B-rakennus
Metsälä Maarit lehtori, hius- ja kauneudenhoito Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
maarit.metsala@kktavastia.fi +358 50 5504056 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Mäki-Turja Pia opettaja, suutari Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Pia.Maki-Turja@kktavastia.fi +358 50 4343556 Visakaarre 5, H-rakennus
Paananen Pia opettaja, Valma -koulutus Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Pia.Paananen@kktavastia.fi +358 50 4641335 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Peltonen Laura opettaja, modisti Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Laura.Peltonen@kktavastia.fi +358 50 4400936 Hattelmalantie 8, B-rakennus
Pennanen Marita lehtori, kudonta Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Marita.Pennanen@kktavastia.fi +358 50 4400871 Hattelmalantie 8, B-rakennus
Riitinki-Sundqvist Airi lehtori, sisustus, MAO-koordinaattori Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Airi.Riitinki-Sundqvist@kktavastia.fi +358 50 4437985 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Rokka Suvi valma-ohjaaja Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Suvi.Rokka@kktavastia.fi +358 50 4641329 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Saarimaa Jenny opettaja, suutari, vaatetusompelu, Erva-vastaava Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Jenny.Saarimaa@kktavastia.fi +358 50 4400458 Visakaarre 5, H-rakennus
Saarinen Tuija lehtori, vaatetusompelu Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Tuija.Saarinen@kktavastia.fi +358 50 3372462 Hattelmalantie 8, B-rakennus
Salakari Marko lehtori, Valma -koulutus Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Marko.Salakari@kktavastia.fi +358 50 4391384 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Salminen Päivi lehtori, Valmistavat koulutukset Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Vuorijärvi Leila lehtori, ammatti- ja erikoisammattitutkinnot Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Leila.Vuorijarvi@kktavastia.fi +358 50 4347007 Hattelmalantie 8, B-rakennus
Ylieskola Minna lehtori, verhoilu Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Minna.Ylieskola@kktavastia.fi +358 50 4391379 Hattelmalantie 25, H-rakennus
© 2019 Koulutuskuntayhtymä Tavastia