Yhteystiedot: Rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelut

Argillander Rauno koulutuspäällikkö Rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelut
Rauno.Argillander@kktavastia.fi +358 50 4347001 Asentajantie 8-10
Heinonen Sami opettaja, rakennus (virkavapaalla) Rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelut
Sami.Heinonen@kktavastia.fi +358 50 4347003 Asentajantie 8-10
Henriksson Pasi lehtori, maanmittaus Rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelut
Pasi.Henriksson@kktavastia.fi +358 50 5140914 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Hietala Ismo ammatillinen ohjaaja, rakennus Rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelut
Ismo.Hietala@kktavastia.fi +358 50 5533565 Asentajantie 8-10
Iso-Pietilä Antti opettaja, maanmittaus Rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelut
Antti.Iso-Pietila@kktavastia.fi +358 50 4437963 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Järvinen Markku lehtori, rakennus Rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelut
Markku.Jarvinen@kktavastia.fi +358 50 4440855 Asentajantie 8-10
Kanerva Elina lehtori, rakennus Rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelut
Elina.Kanerva@kktavastia.fi +358 50 4437969 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Kilkka Minna lehtori, erityisopettaja Rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelut
Minna.Kilkka@kktavastia.fi +358 50 5001374 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Koivisto Kari opettaja, talotekniikka (virkavapaalla) Rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelut
Kari.Koivisto@kktavastia.fi +358 50 3011673 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Koivusaari Pauli lehtori, maanmittaus Rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelut
Pauli.Koivusaari@kktavastia.fi +358 50 3011638 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Kääriäinen Jukka Lehtori, kiinteistöpalvelu Rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelut
Jukka.Kaariainen@kktavastia.fi +358 50 4400457 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Laitinen Hannu lehtori, talotekniikka Rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelut
Hannu.Laitinen@kktavastia.fi +358 46 9235464 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Lehto Timo ammatillinen ohjaaja, maanmittaus Rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelut
Timo.Lehto@kktavastia.fi +385 50 4729226 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Liukkonen Janne opettaja, talotekniikka Rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelut
Janne.Liukkonen@kktavastia.fi +358 50 4718642 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Rekola Martti opettaja, rakennus Rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelut
Martti.Rekola@kktavastia.fi +358 50 3481513 Asentajantie 8-10
Rothsten Reijo lehtori, rakennus Rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelut
Reijo.Rothsten@kktavastia.fi +358 50 4400461 Asentajantie 8-10
Ruokonen Antti lehtori, maarakennus Rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelut
Antti.Ruokonen@kktavastia.fi +358 50 3565612 Asentajantie 8-10
Toivanen Mika opettaja, kiinteistöpalvelu Rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelut
Mika.Toivanen@kktavastia.fi +358 50 5504031 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Vorobjev Kimmo ammatillinen ohjaaja, rakennus Rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelut
Kimmo.Vorobjev@kktavastia.fi +358 50 4400436 Asentajantie 8-10
© 2019 Koulutuskuntayhtymä Tavastia