Yhteystiedot: Pintakäsittely, auto ja logistiikka

Asikainen Jouni opettaja, autoala Pintakäsittely, auto ja logistiikka
Jouni.Asikainen@kktavastia.fi +358 50 4715876 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Autoala Asiakaspalvelu töiden vastaanotto Pintakäsittely, auto ja logistiikka
Asiakaspalvelu.Autoala@kktavastia.fi +358 50 4400854 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Eertola Markku opettaja, teollinen pintakäsittely Pintakäsittely, auto ja logistiikka
Markku.Eertola@kktavastia.fi +358 50 3439568 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Haikka Mervi lehtori, varastoala Pintakäsittely, auto ja logistiikka
Mervi.Haikka@kktavastia.fi +358 50 3849100 Koljalantie 7, Turenki
Halminen Pauli lehtori Pintakäsittely, auto ja logistiikka
Pauli.Halminen@kktavastia.fi +358 50 4400850 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Jokinen Eeva ammatillinen ohjaaja, rakennusmaalaus (työvapaalla) Pintakäsittely, auto ja logistiikka
Eeva.Jokinen@kktavastia.fi +358 50 4400498 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Kallio Arska opettaja Pintakäsittely, auto ja logistiikka
Arska.Kallio@kktavastia.fi +358 50 5609326 Koljalantie 7, Turenki
Korhonen Aku opettaja, pintakäsittely Pintakäsittely, auto ja logistiikka
Aku.Korhonen@kktavastia.fi +358 50 4631899 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Kuosa Juha opettaja, varastoala Pintakäsittely, auto ja logistiikka
Juha.Kuosa@kktavastia.fi +358 50 5057395 Koljalantie 7, Turenki
Kärkkäinen Jussi lehtori Pintakäsittely, auto ja logistiikka
Jussi.Karkkainen@kktavastia.fi +358 50 3824384 Koljalantie 7, Turenki
Könnölä Markku lehtori Pintakäsittely, auto ja logistiikka
Markku.Konnola@kktavastia.fi +358 50 5848070 Koljantie 7, Turenki
Lahti Timo lehtori (virkavapaalla) Pintakäsittely, auto ja logistiikka
Timo.Lahti@kktavastia.fi +358 50 4621861 Koljalantie 7. Turenki
Laine Marika aikuiskoulutusohjaaja, teollinen pintakäsittely Pintakäsittely, auto ja logistiikka
Marika.Laine@kktavastia.fi +358 50 4400495 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Lakso Jorma lehtori Pintakäsittely, auto ja logistiikka
Jorma.Lakso@kktavastia.fi +358 50 4400851 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Lassila Ari-Pekka lehtori Pintakäsittely, auto ja logistiikka
Ari-Pekka.Lassila@kktavastia.fi +358 50 5504021 Koljantie 7, Turenki
Mattila Kalle opettaja Pintakäsittely, auto ja logistiikka
Kalle.Mattila@kktavastia.fi +358 50 4400533 Koljalantie 7, Turenki
Nurmi Teemu opettaja, autoala Pintakäsittely, auto ja logistiikka
Teemu.Nurmi@kktavastia.fi +358 50 4723543 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Ranssi Pekka ammatillinen ohjaaja Pintakäsittely, auto ja logistiikka
Pekka.Ranssi@kktavastia.fi +358 50 5126814 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Riihimäki Riikka koulutuspäällikkö Pintakäsittely, auto ja logistiikka
riikka.riihimaki@kktavastia.fi +358 50 4641333 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Ronkainen Tero ammatillinen ohjaaja, teollinen pintakäsittely Pintakäsittely, auto ja logistiikka
Tero.Ronkainen@kktavastia.fi +358 50 4471154 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Salminen Jari opettaja Pintakäsittely, auto ja logistiikka
jari.salminen@kktavastia.fi +358 50 4400451 Koljalantie 7, Turenki
Seppälä Olli lehtori Pintakäsittely, auto ja logistiikka
Olli.Seppala@kktavastia.fi +358 50 4400548 Koljalantie 7, Turenki
Suomalainen Heikki ammatillinen ohjaaja Pintakäsittely, auto ja logistiikka
Heikki.Suomalainen@kktavastia.fi +358 50 4365338 Koljalantie 7, Turenki
Tuomaala Pertti Opettaja Pintakäsittely, auto ja logistiikka
Pertti.Tuomaala@kktavastia.fi +358 50 4400857 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Vahasalo Unto lehtori Pintakäsittely, auto ja logistiikka
Unto.Vahasalo@kktavastia.fi +358 50 4347012 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Vuori Sade ammatillinen ohjaaja, pintakäsittelyala Pintakäsittely, auto ja logistiikka
Sade.Vuori@kktavastia.fi +358 50 4437973 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Välkkynen Jari lehtori, teollinen pintakäsittely Pintakäsittely, auto ja logistiikka
Jari.Valkkynen@kktavastia.fi +358 50 4391380 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Waltzer Hannu opettaja, teollinen pintakäsittely Pintakäsittely, auto ja logistiikka
Hannu.Waltzer@kktavastia.fi +358 50 4673356 Hattelmalantie 8, E-rakennus
© 2019 Koulutuskuntayhtymä Tavastia