Yhteystiedot: Opiskelijapalvelut

Anttonen Sanna terveydenhoitaja, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut
Sanna.Anttonen@kktavastia.fi +358 46 9205128 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Halinen Anu terveydenhoitaja, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut
anu.halinen@kktavastia.fi +358 50 3824579 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Heinonen Mika opinto-ohjaaja Opiskelijapalvelut
Mika.Heinonen@kktavastia.fi +358 50 4400484 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Hämäläinen Erika opiskeluhuollon psykologi, Hyvinvointipalvelut Hämeenlinnan lyseon lukio, Opiskelijapalvelut
Erika.Hamalainen@kktavastia.fi Hattelmalantie 8, S-rakennus
Ketonen Eerika koulukuraattori, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut
Eerika.Ketonen@kktavastia.fi +358 50 4400482 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Kortesniemi Päivi opiskelijapalvelupäällikkö Opiskelijapalvelut
Paivi.Kortesniemi@kktavastia.fi +358 50 5957138 Hattelmalantie 8
Kuisma Janne nuoriso-ohjaaja Opiskelijapalvelut
Janne.Kuisma@kktavastia.fi +358 50 5533570 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Körkkö Veli-Pekka opinto-ohjaaja Opiskelijapalvelut
Veli-Pekka.Korkko@kktavastia.fi +358 50 4086573 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Lahtinen Sirpa terveydenhoitaja, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut
Sirpa.Lahtinen@kktavastia.fi +358 50 5531895 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Mantila Janina terveydenhoitaja, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut
Janina.Mantila@kktavastia.fi +358 50 5533401 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Markoff-Takala Päivi asuntolaohjaaja Opiskelijapalvelut
Paivi.Markoff-Takala@kktavastia.fi +358 40 5821721 Hattelmalantie 25, P-rakennus
Ohjauspiste Tavastia ohjauspiste, Opinto-ohjaus Opiskelijapalvelut
ohjauspiste@kktavastia.fi +358 36 581500 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Pajuoja Hannele opinto-ohjaaja Opiskelijapalvelut
Hannele.Pajuoja@kktavastia.fi +358 46 9236780 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Pakanen Pirjetta vastaava koulukuraattori, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut
Pirjetta.Pakanen@kktavastia.fi +358 50 4391382 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Rahkola Maarit opinto-ohjaaja Opiskelijapalvelut
maarit.rahkola@kktavastia.fi +358 50 5882530 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Rahkonen Anni nuoriso-ohjaaja Opiskelijapalvelut
Anni.Rahkonen@kktavastia.fi +358 50 4641325 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Salo Piritta koulukuraattori Hämeenlinnan lyseon lukio, Kaurialan lukio, Opiskelijapalvelut
Piritta.Salo@kktavastia.fi +358 50 9110941 Erottajakatu 5, Linnankatu 12-14,
Seppälä Virpi opiskeluhuollon psykologi, Hyvinvointipalvelut Hämeenlinnan lyseon lukio, Kaurialan lukio, Opiskelijapalvelut
Virpi.Seppala@kktavastia.fi Hattelmalantie 8, S-rakennus
Toimisto Asuntolan Opiskelijapalvelut
Asuntolan.Toimisto@kktavastia.fi +358 50 4400920 Kauratie 2, 13100 Hämeenlinna
Vierimaa Taru uraohjaaja Opiskelijapalvelut
Taru.Vierimaa@kktavastia.fi +358 40 7229182 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Vitie-Hampunen Helena vastaava asuntolaohjaaja Opiskelijapalvelut
Helena.Vitie-Hampunen@kktavastia.fi +358 50 5848071 Hattelmalantie 25, P-rakennus
Väinölä Janne koulukuraattori, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut
Janne.Vainola@kktavastia.fi +358 50 5533563 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Wallin Piia opiskelijahallintokoordinaattori Opiskelijapalvelut
Piia.Wallin@kktavastia.fi +358 50 5240418 Hattelmalantie 8, A-rakennus
© 2019 Koulutuskuntayhtymä Tavastia