Yhteystiedot: Kone, metalli ja sähkö

Helkiö Osmo lehtori Kone, metalli ja sähkö
Osmo.Helkio@kktavastia.fi +358 44 3827373 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Kiviranta Kari lehtori, sähköala Kone, metalli ja sähkö
Kari.Kiviranta@kktavastia.fi +358 50 5504029 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Koskela Jarmo lehtori, kone ja metalli Kone, metalli ja sähkö
Jarmo.Koskela@kktavastia.fi +358 50 4640276 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Kuisma Kimmo lehtori, kone ja metalli Kone, metalli ja sähkö
Kimmo.Kuisma@kktavastia.fi +358 50 4437975 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Lintunen Tero lehtori, sähköala Kone, metalli ja sähkö
Tero.Lintunen@kktavastia.fi +358 50 5298515 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Mylly Aki ammatillinen ohjaaja Kone, metalli ja sähkö
Aki.Mylly@kktavastia.fi +358 50 4400488 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Nieminen Harri lehtori, kone ja metalli Kone, metalli ja sähkö
Harri.Nieminen@kktavastia.fi +358 50 5533566 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Pelli Veli lehtori, sähköala Kone, metalli ja sähkö
Veli.Pelli@kktavastia.fi +358 50 4437976 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Sihvonen Henri lehtori, sähköala Kone, metalli ja sähkö
Henri.Sihvonen@kktavastia.fi +358 50 4625618 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Suominen Markku lehtori, sähköala Kone, metalli ja sähkö
Markku.Suominen@kktavastia.fi +358 50 5900028 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Syrjäkylä Pekka opettaja, sähköala Kone, metalli ja sähkö
Pekka.Syrjakyla@kktavastia.fi +358 50 4643453 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Tamminen Mika lehtori, sähköala Kone, metalli ja sähkö
Mika.Tamminen@kktavastia.fi +358 50 3456614 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Vepsäläinen Teemu Koulutuspäällikkö Kone, metalli ja sähkö
Teemu.Vepsalainen@kktavastia.fi +358 50 5504068 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Vesaluoma Kari lehtori, kone ja metalli Kone, metalli ja sähkö
Kari.Vesaluoma@kktavastia.fi +358 50 4437974 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Vettensaari Mika lehtori, sähköala Kone, metalli ja sähkö
Mika.Vettensaari@kktavastia.fi +358 50 4400584 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Virta Antti opettaja, sähköala Kone, metalli ja sähkö
Antti.Virta@kktavastia.fi +358 50 4714695 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Väätäinen Jukka lehtori, kone ja metalli Kone, metalli ja sähkö
Jukka.Vaatainen@kktavastia.fi +358 50 5504054 Hattelmalantie 8, C-rakennus
© 2019 Koulutuskuntayhtymä Tavastia