Yhteystiedot: Kiinteistönhoitopalvelut

Demirci Saadettin kiinteistönhoitaja Kiinteistönhoitopalvelut
Saadettin.Demirci@kktavastia.fi +358 50 3700442 Hattelmalantie 8
Heino Virpi kiinteistönhoitaja Kiinteistönhoitopalvelut
Virpi.Heino@kktavastia.fi +358 50 4391381 Hattelmalantie 8
Koskela Jari ammattimies Kiinteistönhoitopalvelut
Jari.Koskela@kktavastia.fi +358 50 5936916 Hattelmalantie 8
Mäkinen Ahti ammattimies Kiinteistönhoitopalvelut
Ahti.Makinen@kktavastia.fi +358 50 3372465 Hattelmalantie 8
Niinimäki Jarmo kiinteistöpäällikkö Kiinteistönhoitopalvelut
Jarmo.Niinimaki@kktavastia.fi +358 50 0481848 Hattelmalantie 8
Syrjänen Kyösti vahtimestari Kiinteistönhoitopalvelut
Kyosti.Syrjanen@kktavastia.fi +358 50 0715620 Hattelmalantie 8
© 2019 Koulutuskuntayhtymä Tavastia