Yhteystiedot: Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut

Hautamäki Anne-Maria lehtori, kauppa ja tietojenkäsittely Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Anne-Maria.Hautamaki@kktavastia.fi +358 50 3011648 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Hentilä Esko opettaja, matkailu Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Esko.Hentila@kktavastia.fi +358 40 0482231 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Hiltunen Esa lehtori, kauppa ja tietojenkäsittely Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Esa.Hiltunen@kktavastia.fi +358 50 4682456 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Jylhä-Ollila Pia opettaja, puhtauspalvelut Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Pia.Jylha-Ollila@kktavastia.fi +358 50 4437959 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Kajaala Seija lehtori, kauppa ja tietojenkäsittely Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Seija.Kajaala@kktavastia.fi +358 50 4400875 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Kangas Helinä lehtori, matkailu Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Helina.Kangas@kktavastia.fi +358 50 5504013 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Katajisto Tuula lehtori, kauppa ja tietojenkäsittely Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Tuula.Katajisto@kktavastia.fi +358 50 4400494 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Kivistö Mervi opettaja, matkailu Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Mervi.Kivisto@kktavastia.fi +358 50 4413732 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Korkeakoski Tuovi koulutuspäällikkö Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Tuovi.Korkeakoski@kktavastia.fi +358 40 8251775 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Kuosmanen Marko ammatillinen ohjaaja, kauppa ja tietojenkäsittely Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Marko.Kuosmanen@kktavastia.fi +358 50 4400876 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Lauttia Anna-Maija lehtori, kauppa ja tietojenkäsittely Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Anna-Maija.Lauttia@kktavastia.fi +358 50 4400877 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Luukas Tiina opettaja Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Tiina.Luukas@kktavastia.fi +358 50 4400893 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Löfqvist Tiia lehtori, kauppa ja tietojenkäsittely Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Tiia.Lofqvist@kktavastia.fi +358 50 4400879 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Niemelä Arto opettaja, kauppa ja tietojenkäsittely Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Arto.Niemela@kktavastia.fi +358 50 0499137 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Paloniitty Eija opettaja, puhtauspalvelut Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Eija.Paloniitty@kktavastia.fi +358 50 4347005 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Peltoniemi Marja lehtori, erityisopettaja Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Marja.Peltoniemi@kktavastia.fi +358 50 3689632 Hattelmalantie 8
Pulkki Merja opettaja, puhtauspalvelut Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Merja.Pulkki@kktavastia.fi +358 50 4437962 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Pyykkönen Petteri lehtori, kauppa ja tietojenkäsittely Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Petteri.Pyykkonen@kktavastia.fi +358 50 4400883 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Satokaski Seija opettaja Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
seija.satokaski@kktavastia.fi +358 40 5703512 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Savijoki Jarkko lehtori, kauppa ja tietojenkäsittely Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
jarkko.savijoki@kktavastia.fi +358 50 4083387 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Seppälä Päivi opettaja, matkailu Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Paivi.Seppala@kktavastia.fi +358 50 4400481 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Vuori Satu lehtori, kauppa ja tietojenkäsittely Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Satu.Vuori@kktavastia.fi +358 50 4400426 Hattelmalantie 8, A-rakennus
© 2019 Koulutuskuntayhtymä Tavastia