Yhteystiedot: Hallinto

Aaltonen Päivi johdon sihteeri Hallinto, Vanaja Koulutus Oy
Paivi.Aaltonen@kktavastia.fi +358 50 4400846 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Alhainen Tiina monikulttuurisuuskoordinaattori Hallinto
Tiina.Alhainen@kktavastia.fi +358 50 4347008 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Argillander Rauno koulutuspäällikkö, tiedolla johtaminen Hallinto
Rauno.Argillander@kktavastia.fi +358 50 4347001 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Haajanen Jouni kuntayhtymän johtaja Hallinto
jouni.haajanen@kktavastia.fi +358 40 0505388 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Hieta Saija henkilöstön kehittäjä Hallinto
Saija.Hieta@kktavastia.fi +358 50 4400459 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Immonen Tuula palkkapalveluvastaava Hallinto
Tuula.Immonen@kktavastia.fi +358 50 4400937 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Ingström Riikka laskentapäällikkö Hallinto
Riikka.Ingstrom@kktavastia.fi +358 50 0748468 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Konkarikoski Anu kehittämiskoordinaattori Hallinto
Anu.Konkarikoski@kktavastia.fi +358 50 5504064 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Koskiluoto Sinikka työelämäkoordinaattori Hallinto
Sinikka.Koskiluoto@kktavastia.fi +358 50 5993160 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Kujala Heini rehtori Hallinto
Heini.Kujala@kktavastia.fi +358 40 0731299 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Kulmanen Eeva projketipäällikkö, Erasmus+ ja Teformi ESR-hanke Hallinto
Eeva.Kulmanen@kktavastia.fi +358 50 3379809 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Kurvinen Iiris projektisihteeri Hallinto
Iiris.Kurvinen@kktavastia.fi +358 50 4400452 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Laihanen Kirsti henkilöstösihteeri Hallinto
Kirsti.Laihanen@kktavastia.fi +358 50 3443646 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Lamberg Tarja taloussihteeri Hallinto
Tarja.Lamberg@kktavastia.fi +358 50 4400939 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Lauronen Päivi opettaja, projektipäällikkö (INTO -osallistu ja innostu -hanke) Hallinto
Paivi.Lauronen@kktavastia.fi +358 50 4400929 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Lehtonen Reijo talousjohtaja Hallinto
Reijo.Lehtonen@kktavastia.fi +358 50 4437943 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Mikkonen Mirkka henkilöstösihteeri Hallinto
Mirkka.Mikkonen@kktavastia.fi +358 50 4337366 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Rintala Sirpa lehtori, projektityöntekijä, Puhki-hanke ESR | Perusta-hanke ESR Hallinto
Sirpa.Rintala@kktavastia.fi +358 40 8251755 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Ruhala Arto kehitysjohtaja, toimitusjohtaja Hallinto, Vanaja Koulutus Oy
Arto.Ruhala@kktavastia.fi +358 50 5533564 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Tauru Marjo johdon sihteeri Hallinto
Marjo.Tauru@kktavastia.fi +358 50 4640283 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Toikka Anu henkilöstösihteeri Hallinto
Anu.Toikka@kktavastia.fi +358 50 3848646 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Turunen Virve projektipäällikkö, Taitavasti tulevaisuuden työelämään -hanke Hallinto
Virve.Turunen@kktavastia.fi +358 50 4710330 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Valkeapää Laura henkilöstöjohtaja Hallinto
Laura.Valkeapaa@kktavastia.fi +358 50 5852021 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Virtanen Riitta henkilöstösihteeri Hallinto
Riitta.Virtanen@kktavastia.fi +358 50 4400942 Hattelmalantie 6, G-rakennus
© 2020 Koulutuskuntayhtymä Tavastia