Yhteystiedot aakkosittain

ABDEFGHIJKLMNOPRSTVW+

Vaario Marja lehtori Terveys ja hyvinvointi
Marja.Vaario@kktavastia.fi +358 50 4641323 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Vainionpää Hanna suunnittelijaopettaja, musiikki Vanajaveden Opisto
Hanna.Vainionpaa@kktavastia.fi +358 50 5287523 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Valkeapää Laura henkilöstöjohtaja Hallinto
Laura.Valkeapaa@kktavastia.fi +358 50 5852021 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Valo Laura vastaava opettaja, lasten ja nuorten kuvataidekoulu Vanajaveden Opisto
Laura.Valo@kktavastia.fi +358 40 8696498 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Varasto Keskus asiakaspalvelu Keskusvarasto
Keskus.Varasto@kktavastia.fi +358 50 3477074 Koljalantie 7, Turenki
Varis Soile lehtori, historia, yhteiskuntaoppi Kaurialan lukio
Soile.Varis@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Vekka-Tuominen Pia lehtori Ravintola, catering ja elintarvike
pia.vekka-tuominen@kktavastia.fi +358 50 5504051 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Vepsäläinen Teemu Koulutuspäällikkö Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Teemu.Vepsalainen@kktavastia.fi +358 50 5504068 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Vesala Natali ruokapalvelutyöntekijä Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Natali.Vesala@kktavastia.fi +358 50 5170002 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Vesaluoma Kari lehtori, kone- ja tuotantotekniikka Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Kari.Vesaluoma@kktavastia.fi +358 50 4437974 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Vierimaa Taru uraohjaaja Opiskelijapalvelut
Taru.Vierimaa@kktavastia.fi +358 40 7229182 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Viiman Kari vahtimestari Kiinteistönhoitopalvelut
Kari.Viiman@kktavastia.fi +358 50 4400867 Hattelmalantie 8
Viitamäki Riki opettaja Terveys ja hyvinvointi
Riki.Viitamaki@kktavastia.fi +358 50 3400629 Jaakonkatu 28
Vilkko Suvi opettaja, biologia, maantiede, terveystieto Parolan lukio
Suvi.Vilkko@kktavastia.fi Myllytie 33, 13720 Parola
Vilpas Heli opettaja, biologia ja maantiede Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Heli.Vilpas@kktavastia.fi +358 50 5090803 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Vinnari-Järvinen Susanna ruokapalvelutyöntekijä Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Susanna.Vinnari-Jarvinen@kktavastia.fi +358 50 5170002 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Virtanen Riitta henkilöstösihteeri Hallinto
Riitta.Virtanen@kktavastia.fi +358 50 4400942 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Virtanen Liisa lehtori, äidinkieli ja kirjallisuus Kaurialan lukio
Liisa.Virtanen@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Virtanen Leena lehtori, englanti Hämeenlinnan lyseon lukio
Leena.Virtanen@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Virtanen Jaana opettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Vitie Turo siviilipalvelusmies Terveys ja hyvinvointi
Vitie-Hampunen Helena vastaava asuntolaohjaaja Opiskelijapalvelut
Helena.Vitie-Hampunen@kktavastia.fi +358 50 5848071 Hattelmalantie 25, P-rakennus
Vitie-Ojala Minna lehtori Terveys ja hyvinvointi
Minna.Vitie-Ojala@kktavastia.fi +358 50 4400932 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Vorobjev Kimmo opettaja, rakennus Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Kimmo.Vorobjev@kktavastia.fi +358 50 4400436 Asentajantie 8-10
Vuori Satu lehtori, kauppa ja tietojenkäsittely Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Satu.Vuori@kktavastia.fi +358 50 4400426 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Vuori Sade koulutuskoordinaattori, pintakäsittelyala Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Sade.Vuori@kktavastia.fi +358 46 9217350 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Vuorijärvi Leila lehtori, ammatti- ja erikoisammattitutkinnot Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Leila.Vuorijarvi@kktavastia.fi +358 50 4347007 Hattelmalantie 8, B-rakennus
Vuoskulompolo Markus opettaja, liikunta ja terveystieto Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Markus.Vuoskulompolo@kktavastia.fi +358 50 4477973 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Väinölä Janne koulukuraattori, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut
Janne.Vainola@kktavastia.fi +358 50 5533563 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Väisänen Ulla-Maija iltavahtimestari Vanajaveden Opisto
Ulla-Maija.Vaisanen@kktavastia.fi +358 50 5091606 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Välkkynen Jari lehtori, teollinen pintakäsittely Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Jari.Valkkynen@kktavastia.fi +358 50 4391380 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Väre Kimmo lehtori, liikunta ja terveystieto Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Kimmo.Vare@kktavastia.fi +358 50 4677912 Hattelmalantie 25, L-rakennus
Väätäinen Jukka lehtori, kone- ja tuotantotekniikka Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Jukka.Vaatainen@kktavastia.fi +358 50 5504054 Hattelmalantie 8, C-rakennus
© 2020 Koulutuskuntayhtymä Tavastia