Yhteystiedot aakkosittain

ABDEFGHIJKLMNOPRSTVW+

Nevalainen Eija ammatillinen ohjaaja Ravintola, catering ja elintarvike
Eija.Nevalainen@kktavastia.fi +358 50 4400890 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Niemelä Arto opettaja, kauppa ja tietojenkäsittely Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Arto.Niemela@kktavastia.fi +358 50 0499137 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Niemi Riitta siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Riitta.Niemi@kktavastia.fi +358 50 4389714 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Niemi-Nikkola Ilkka opettaja, matematiikka ja fysiikka Hämeenlinnan lyseon lukio
Ilkka.Niemi-Nikkola@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Niemi-Ruuskanen Leena lehtori, maahanmuuttajien peruskoulutus (virkavapaalla) Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Leena.Niemi-Ruuskanen@kktavastia.fi +358 50 5761505 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Nieminen Harri lehtori, kone- ja tuotantotekniikka Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Harri.Nieminen@kktavastia.fi +358 50 5533566 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Nieminen Tuomas opettaja, filosofia, psykologia, uskonto Parolan lukio
Tuomas.Nieminen@kktavastia.fi Myllytie 33, 13720 Parola
Niilola Kirsi opettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Kirsi.Niilola@kktavastia.fi +358 50 534903 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Niinimäki Jarmo kiinteistöpäällikkö Kiinteistönhoitopalvelut
Jarmo.Niinimaki@kktavastia.fi +358 50 0481848 Hattelmalantie 8
Nissi Leila opintosihteeri Opintotoimisto
Leila.Nissi@kktavastia.fi +358 50 4347017 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Nissiko Suzanne siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Suzanne.Nissiko@kktavastia.fi +358 50 4394058 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Nummela Tommi It-suunnittelija It-palvelut
Tommi.Nummela@kktavastia.fi +358 40 8696495 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Nummela Mika lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Mika.Nummela@kktavastia.fi +358 50 4400949 Hattelmalantie 8
Numminen Lotta päätoiminen tuntiopettaja
Nuorteva Petri It-päällikkö It-palvelut
Petri.Nuorteva@kktavastia.fi +358 50 0711964 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Nurmi Teemu lehtori, autoala Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Teemu.Nurmi@kktavastia.fi +358 50 4723543 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Nurminen Susan lehtori Terveys ja hyvinvointi
Susan.Nurminen@kktavastia.fi +358 50 5504078 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Nylund Anne ruokapalvelutyöntekijä Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Anne.Nylund@kktavastia.fi +358 50 5170002 Hattelmalantie 8, A-rakennus
© 2020 Koulutuskuntayhtymä Tavastia