Yhteystiedot aakkosjärjestyksessä

Yhteystiedot aakkosjärjestyksessä

A B D E F G H I i J K L M N O P R S T U V W Y
Sanna Kaikkonen Sanna.Kaikkonen@kktavastia.fi opettaja  Ammattitaitoa täydentävät tutkinnon osat puh: 050 5629 867
Tiina Kainulainen Tiina.Kainulainen@kktavastia.fi opinto-ohjaaja, saksa ja ruotsi (virkavapaalla)  Lyseon lukion aikuislinja puh: 040 8696 211
Pirkko Kairesalo Pirkko.Kairesalo@kktavastia.fi opettaja, biologia ja maantiede  Lammin lukio puh: 03 6214 769
Seija Kajaala Seija.Kajaala@kktavastia.fi lehtori  Kauppa ja tietojenkäsittely puh: 050 4400 875
Birgitta Kallio Birgitta.Kallio@kktavastia.fi opintosihteeri  Opintotoimisto puh: 050 4437 951
Leena Kallio Leena.Kallio@kktavastia.fi siivooja  Ravitsemis- ja siivouspalvelut puh: 040 8696 302
Merja Kallio Merja.Kallio@kktavastia.fi opettaja  Sosiaali ja terveys, näyttötutkinnot puh: 050 4391 377
Anne Kallioinen Anne.Kallioinen@kktavastia.fi lehtori  Hotelli, ravintola, catering ja elintarvike puh: 050 5504 017
Janne Kalmari Janne.Kalmari@kktavastia.fi it-suunnittelija  It-palvelut puh: 050 5533 569
Urbo Kalvet Urbo.Kalvet@kktavastia.fi Ammatillinen työnohjaaja, kone ja metalliala  Kone, metalli ja sähkö
Elina Kanerva Elina.Kanerva@kktavastia.fi opettaja, rakennusala  Rakennus ja maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelut puh: 050 4437 969
Helinä Kangas Helina.Kangas@kktavastia.fi lehtori  Matkailu, ravitsemis, hotelli sekä puhdistus- ja kotityöpalvelut puh: 050 5504 013
Hanna Kantola Hanna.Kantola@kktavastia.fi lehtori, äidinkieli  Hämeenlinnan lyseon lukio puh: 050 5090 758
Merja Karimies Merja.Karimies@kktavastia.fi siivoustyönohjaaja, virkavapaalla  Ravitsemis- ja siivouspalvelut puh: 050 5930 792
Kati Karinkanta Kati.Karinkanta@kktavastia.fi opettaja, liikunta ja terveystieto  Lammin lukio puh: 03 6214 769
Vesa Karjalainen Vesa.Karjalainen@kktavastia.fi opettaja, matematiikka  Lammin lukio puh: 03 6214 769
Tuula Katajisto Tuula.Katajisto@kktavastia.fi opettaja  Kauppa ja tietojenkäsittely puh: 050 4400 494
Jukka Kemppi Jukka.Kemppi@kktavastia.fi opettaja  Sosiaali ja terveys, ammatillinen peruskoulutus puh: 050 3866 934
Sari Kenraali Sari.Kenraali@kktavastia.fi lehtori  Sosiaali ja terveys, näyttötutkinnot puh: 050 4347 016
Anne-Mari Keränen Anne-Mari.Keranen@kktavastia.fi lehtori, matematiikka ja fysiikka  Hämeenlinnan lyseon lukio puh: 050 5090 758
Eerika Ketonen Eerika.Ketonen@kktavastia.fi työllistymisohjaaja, Avaimia Takuuseen -hanke  Opiskelijapalvelut puh: 050 4400 476
Tuula Kettunen Tuula.Kettunen@kktavastia.fi koulutuspäällikkö (vuosilomalla)  Sosiaali ja terveys, näyttötutkinnot puh: 050 5250 242
Katja Kiiliäinen Katja.Kiiliainen@kktavastia.fi opettaja, matematiikka, fysiikka ja kemia  Lammin lukio puh: 03 6214 769
Minna Kilkka Minna.Kilkka@kktavastia.fi lehtori, erityisopettaja  Rakennus ja maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelut puh: 050 5001 374
Merja Kilkki Merja.Kilkki@kktavastia.fi siivooja  Ravitsemis- ja siivouspalvelut puh: 050 4393 064
Marika Kinnunen Marika.Kinnunen@kktavastia.fi opettaja, lasiala  Käsi- ja taideteollisuus, hius sekä vaatetus puh: 050 5504 076
Tavastian Kirjasto kirjasto@kktavastia.fi asiakaspalvelu  Opiskelijapalvelut puh: 050 4400 863
Tuija Kiuru Tuija.Kiuru@kktavastia.fi elintarvikevarastonhoitaja  Ravitsemis- ja siivouspalvelut puh: 050 4437 957
Niina Kivelä Niina.Kivela@kktavastia.fi lehtori  Sosiaali ja terveys, ammatillinen peruskoulutus puh: 050 4400 487
Tiina Kivinen Tiina.Kivinen@kktavastia.fi lehtori, liikunta ja terveystieto, urheilulinjakoordinaattori  Hämeenlinnan lyseon lukio puh: 050 5090 854
Kari Kiviranta Kari.Kiviranta@kktavastia.fi lehtori, sähköala  Kone, metalli ja sähkö puh: 050 5504 029
Mervi Kivistö Mervi.Kivisto@kktavastia.fi opettaja  Matkailu, ravitsemis, hotelli sekä puhdistus- ja kotityöpalvelut puh: 050 4413 732
Marika Kohtala Marika.Kohtala@kktavastia.fi Siivooja, virkavapaalla  Ravitsemis- ja siivouspalvelut puh: 050 4400 959
Terhi Koivisto Terhi.Koivisto@kktavastia.fi ravitsemispäällikkö  Ravitsemis- ja siivouspalvelut puh: 050 5993 176
Kari Koivisto Kari.Koivisto@kktavastia.fi opettaja, talotekniikka  Rakennus ja maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelut puh: 050 3011 673
Leena Koivulehto Leena.Koivulehto@kktavastia.fi opettaja  Ammattitaitoa täydentävät tutkinnon osat puh: 050 4400 946
Irma Koivunen Irma.Koivunen@kktavastia.fi siivooja, virkavapaalla  Ravitsemis- ja siivouspalvelut puh: 050 4400 959
Pauli Koivusaari Pauli.Koivusaari@kktavastia.fi lehtori, maanmittausala  Rakennus ja maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelut puh: 050 3011 638
Jari Kokkinen Jari.Kokkinen@kktavastia.fi opettaja, musiikki  Lyseon lukion aikuislinja puh: 040 5232 325
Anna Koljander Anna.Koljander@kktavastia.fi ammatillinen ohjaaja  Käsi- ja taideteollisuus, hius sekä vaatetus puh: 050 4400 935
Riikka Kolkkala Riikka.Kolkkala@kktavastia.fi Henkilöstöjohtaja  Hallinto puh: 050 4400 500
Anu Konkarikoski Anu.Konkarikoski@kktavastia.fi työelämäkoordinaattori, projektipäällikkö  Valmistavat ja valinnaiset puh: 050 550 4064
Aki Kontturi Aki.Kontturi@kktavastia.fi lehtori, matematiikka  Hämeenlinnan lyseon lukio puh: 050 5394 739
Jaana Korhonen Jaana.Korhonen@kktavastia.fi lehtori  Hotelli, ravintola, catering ja elintarvike puh: 050 4400 897
Mirja Korhonen Mirja.Korhonen@kktavastia.fi lehtori  Hotelli, ravintola, catering ja elintarvike puh: 050 4400 896
Tuovi Korkeakoski Tuovi.Korkeakoski@kktavastia.fi koulutuspäällikkö  Matkailu, ravitsemis, hotelli sekä puhdistus- ja kotityöpalvelut puh: 040 8251 775
Heli Korpiaho Heli.Korpiaho@kktavastia.fi siivooja  Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Riikka Korpinen Riikka.Korpinen@kktavastia.fi lehtori, psykologia ja uskonto  Hämeenlinnan lyseon lukio puh: 050 5090 758
Tommi Kortelainen Tommi.Kortelainen@kktavastia.fi opettaja  Ammattitaitoa täydentävät tutkinnon osat puh: 050 5714 638
Päivi Kortesniemi Paivi.Kortesniemi@kktavastia.fi opiskelijapalvelupäällikkö  Opiskelijapalvelut puh: 050 5957 138
Minna Koskela Minna.Koskela@kktavastia.fi opettaja  Hotelli, ravintola, catering ja elintarvike puh: 050 4400 898
Jari Koskela Jari.Koskela@kktavastia.fi ammattimies  Kiinteistönhoitopalvelut puh: 050 5936 916
Jarmo Koskela Jarmo.Koskela@kktavastia.fi opettaja  Kone, metalli ja sähkö puh: 050 4640 276
Kai Koskela Kai.Koskela@kktavastia.fi opettaja  Kone, metalli ja sähkö puh: 050 5504 069
Susanna Koskelainen Susanna.Koskelainen@kktavastia.fi opettaja, hiusala  Käsi- ja taideteollisuus, hius sekä vaatetus puh: 050 4400 861
Sinikka Koskiluoto Sinikka.Koskiluoto@kktavastia.fi oppisopimustarkastaja  Oppisopimustoimisto puh: 050 5993 160
Minna Koskinen Minna.Koskinen@kktavastia.fi tietopalvelusihteeri, I-tori  Opiskelijapalvelut puh: 050 4400 866
Anneli Koskinen Anneli.Koskinen@kktavastia.fi vahtimestari  Kiinteistönhoitopalvelut puh: 050 4640 286
Tarja Koskinen Tarja.Koskinen@kktavastia.fi Projektipäällikkö  Hallinto puh: 050 4400 483
Ville Koskinen Ville.Koskinen@kktavastia.fi kiinteistönhoitaja  Kiinteistönhoitopalvelut puh: 050 4280 866
Teppo Koskinen Teppo.Koskinen@kktavastia.fi opettaja, musiikki  Lammin lukio puh: 03 6214 769
Anne-Mari Kosola Anne-Mari.Kosola@kktavastia.fi Opinto-ohjaaja  Parolan lukio puh: 050 5165 671
Anssi Kovanen Anssi.Kovanen@kktavastia.fi kansainvälisyyskoordinaattori  Hallinto puh: 050 5910 208
Jaana Kovero Jaana.Kovero@kktavastia.fi siivooja  Ravitsemis- ja siivouspalvelut puh: 050 4382 856
Tuija Kuhanen Tuija.Kuhanen@kktavastia.fi opintosihteeri  Opintotoimisto puh: 050 4400 917
Janne Kuisma Janne.Kuisma@kktavastia.fi nuoriso-ohjaaja  Opiskelijapalvelut puh: 050 5533 570
Kimmo Kuisma Kimmo.Kuisma@kktavastia.fi lehtori  Kone, metalli ja sähkö puh: 050 4437 975
Marko Kuisma Marko.Kuisma@kktavastia.fi opettaja  Prosessi-, kemian ja materiaalitekniikka,ajoneuvo ja logistiikka puh: 0504400853
Heikki Kuitunen Heikki.Kuitunen@kktavastia.fi lehtori, biologia ja maantiede  Kaurialan lukio puh: 050 5090 803
Heini Kujala Heini.Kujala@kktavastia.fi rehtori  Hallinto puh: 0400 731 299
Eeva Kulmanen Eeva.Kulmanen@kktavastia.fi lehtori, maanmittausala  Rakennus ja maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelut puh: 050 3379 809
Sonja Kuokka Sonja.Kuokka@kktavastia.fi lehtori, ruotsi  Hämeenlinnan lyseon lukio puh: 050 3775 756
Marko Kuosmanen Marko.Kuosmanen@kktavastia.fi ammatillinen ohjaaja  Kauppa ja tietojenkäsittely puh: 050 4400 876
Kirsi Kurkela Kirsi.Kurkela@kktavastia.fi lehtori  Hotelli, ravintola, catering ja elintarvike puh: 050 5504 016
Sirpa Kurki Sirpa.Kurki@kktavastia.fi lehtori  Hotelli, ravintola, catering ja elintarvike puh: 050 4400 899
Iiris Kurvinen Iiris.Kurvinen@kktavastia.fi projektisihteeri  Aikuiskoulutus puh: 0504400452
Merja Kytöaho Merja.Kytoaho@kktavastia.fi koulutuspäällikkö  Hotelli, ravintola, catering ja elintarvike puh: 050 5504 014
Hanna Kytölä Hanna.Kytola@kktavastia.fi lehtori, saksa ja ruotsi  Kaurialan lukio puh: 040 7433 369
Esa Kähkönen Esa.Kahkonen@kktavastia.fi vs. rehtori  Lammin lukio puh: 050 3461 112
Anitta Käki Anitta.Kaki@kktavastia.fi opintosihteeri  Opintotoimisto puh: 050 4400 918
Jussi Kärkkäinen Jussi.Karkkainen@kktavastia.fi opettaja  Prosessi-, kemian ja materiaalitekniikka,ajoneuvo ja logistiikka puh: 050 3824 384
Jukka Kääriäinen Jukka.Kaariainen@kktavastia.fi Lehtori, kiinteistöpalveluala  Rakennus ja maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelut puh: 050 4400 457
Markku Könnölä Markku.Konnola@kktavastia.fi lehtori  Prosessi-, kemian ja materiaalitekniikka,ajoneuvo ja logistiikka puh: 050 5848 070
Veli-Pekka Körkkö Veli-Pekka.Korkko@kktavastia.fi koulutuspäällikkö  Valmistavat ja valinnaiset puh: 050 4086 573

Löydät meidät myös:

Jaa tämä sivu